O nas

VGG Vision Graphic Design & Printing

To firma młoda, posiadająca doświadczonych pracowników, goniąca za trendami i najlepszymi rozwiązaniami a przede wszystkim dbająca o JAKOŚĆ usług oraz ustalająca możliwie najniższą cenę tak aby nasi obecni i przyszli klienci byli zadowoleni z naszych usług.
Jesteśmy po to aby pomóc Twojej firmie budując jej pozytywny wizerunek. Działamy na zasadach systemu wspólnych korzyści - pomagając Tobie, pomagamy sobie. Sprawdź ofertę. Zainwestuj w swoją firmę.

W swojej ofercie posiadamy wszystko to co jest potrzebne aby dana firma ujrzała światło dzienne a więc krótko mówiąc zyskała swój "image" i materiały, które mają ją promować. Tworzymy całe identyfikacje wizualne firm począwszy od projektu po wydruki oraz montaż wielkoformatowej i przestrzennej reklamy.

U nas zamówisz wydruki wizytówek, ulotek, plakatów i innych materiałów firmowych - sprawdź pełną ofertę pod zakładką Sklep. Możesz wgrać swój projekt lub zamówić go u nas. Wydrukujemy także reklamę wielkoformatową, przykładowo banery, fototapety lub reklamę na samochód (również aplikujemy reklamy na samochody). Poza tym oferujemy systemy wystawiennicze czyli różnego rodzaju ścianki, rollupy, flagi, potykacze i inne produkty świetnie sprawdzające się na stoiskach i różnego rodzaju punktach firmowych. Dodatkowo zajmujemy się reklamą przestrzenną taką jak kasetony, litery przestrzenne i inne formy reklamy - skorzystaj z naszego formularza a wycenimy Twoje indywidualne zamówienie.

Zapraszamy
Zespół VGG

Grzegorz Mackiewicz - Prezes Zarządu, Graphic Designer

Moje umiejętności to obsługa i pozycjonowanie stron WWW, SEO, CMS, druk wielkoformatowy i offsetowy, reklama wizualna outdoor, projekty graficzne, muzyka i nagłośnienie, wizualizacje, prace na wysokości, oklejanie samochodów.

Grażyna Mackiewicz - Członek Zarządu, Graphic Designer and Programmer

W firmie VGG zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętym projektowaniem graficznym, budowaniem stron internetowych, obróbką zdjęć i rysunkiem technicznym. Posiadam tytuł inżyniera grafiki komputerowej. Dodatkowo opracowuję szkolenia i zajmuję się edukacją.

 

 Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności drukarni internetowej. - Polityka Prywatności *