O nas

Zespół VGG składa się z wykwalifikowanych osób posiadających doświadczenie oraz stosujących najlepsze rozwiązania aby zapewnić wysoką jakość reklamy, materiałów drukowanych oraz wizerunku firm w sieci. Naszym priorytetem jest dbanie o jakość przy jednoczesnym dopasowaniu się do aktualnych trendów panujących na rynku.

Firma VGG uczciwie wycenia każde zlecenie podchodząc do niego w sposób indywidualny. Zależy nam na budowaniu zaufania klientów tak aby ponownie do nas powracali i dzięki temu mogli skorzystać ze stałych rabatów.

Jesteśmy po to aby pomóc Twojej firmie budując jej pozytywny wizerunek. Działamy na zasadach systemu wspólnych korzyści – pomagając Tobie, pomagamy sobie. Sprawdź ofertę. Zainwestuj w swoją firmę.

W swojej ofercie posiadamy wszystko to co jest potrzebne aby dana firma ujrzała światło dzienne a więc krótko mówiąc zyskała swój „image” i materiały, które mają ją promować. Tworzymy całe identyfikacje wizualne firm począwszy od projektu po wydruki oraz montaż wielkoformatowej i przestrzennej reklamy a także spójny wizerunek w sieci.

U nas zamówisz wydruki wizytówek, ulotek, plakatów i innych materiałów firmowych – sprawdź pełną ofertę korzystając z >FORMULARZA<. Możesz nam przesłać swój projekt lub zamówić go u nas. Wydrukujemy także reklamę wielkoformatową, przykładowo banery, fototapety lub reklamę na samochód (również aplikujemy reklamy na samochody czy witryny). Poza tym oferujemy systemy wystawiennicze czyli różnego rodzaju ścianki, rollupy, flagi, potykacze i inne produkty świetnie sprawdzające się na stoiskach i różnego rodzaju punktach firmowych. Dodatkowo zajmujemy się reklamą przestrzenną taką jak kasetony, litery przestrzenne i inne formy reklamy. Projektując i montując reklamę zewnętrzną zawsze stosujemy się do obowiązującej na danym terenie ustawy krajobrazowej. Ponadto tworzymy nowoczesne strony internetowe w oparciu o WordPress oraz przygotowujemy reklamy internetowe (banery, posty) przykładowo na portale społecznościowe.

Skorzystaj z naszego formularza a wycenimy Twoje indywidualne zamówienie.

Zapraszamy
Zespół VGG