Strony www

Założyłeś firmę – załóż też stronę www

Dziś to podstawa, bez której ciężko zaistnieć.

Zbudujemy stronę skrojoną pod potrzeby Twojej firmy. Nie znasz się na tym? Nie szkodzi – wykonamy całość od A do Z:

Otrzymujesz dwie propozycje projektu graficznego do wyboru

Ty decydujesz, która wersja zostanie ostatecznie doszlifowana i trafi do realizacji. Estetyczna i funkcjonalnie zaprojektowana strona zachęca do czytania i częstszych odwiedzin, skutecznie komunikuje Twoje treści reklamowe i buduje wizerunek Twojej marki. Dlatego warto powierzyć design strony www profesjonalistom z doświadczeniem.

Strony www Gdańsk - projektowanie
Strony www Gdańsk
Budujemy strony w oparciu o CMS

Potrzebujesz zmienić lub dodać coś na stronie? CMS to system pozwalający Tobie na łatwą, samodzielną edycję treści i obrazków w Twojej witrynie, w podobny sposób, w jaki piszesz dokumenty w edytorze tekstu. Nie musisz za to płacić ani czekać, aż Twój informatyk znajdzie wolną chwilę.

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych

To, jak Google widzi Twoją stronę www, decyduje o tym, czy potencjalni klienci zobaczą ją w swoich wynikach wyszukiwania. Odpowiednia konstrukcja strony i jej treści to gwarancja, że Google spojrzy na Twoją witrynę przychylnie.

Strony internetowe Gdańsk - SEO
Responsywne strony www - Gdańsk
Strona przystosowana do wyświetlania na komórkach i tabletach

Już niemal 30% odwiedzających strony www w Polsce robi to poprzez smartfon lub tablet, a liczba ta będzie nadal szybko rosła. Nie możesz sobie pozwolić na to, by ta grupa odbiorców nie mogła dobrze zobaczyć Twojej strony. Projektujemy i budujemy strony wedle zasady: jedna strona www – prawidłowe wyświetlanie na każdym urządzeniu.

Możliwość rozbudowy o funkcjonalności i dodatki

Z czasem potrzeby Twojej firmy mogą wzrosnąć. Jeśli zechcesz dodać do swojej strony www np. sklep internetowy, będzie to możliwe.

Strony www Gdańsk - rozbudowa
Strony www Gdańsk - hosting
Hosting z nieograniczoną liczbą bezpłatnych kont pocztowych

Zapewniamy miejsce na Twoją stronę na naszych serwerach, konfigurację i opiekę nad nią, a także możliwość tworzenia nieograniczonej liczny skrzynek – zajmuj się rozwojem swojej firmy, a nie martwieniem, czy da się założyć e-mail dla kolejnego pracownika.

Bezpłatna pomoc techniczna

Nie kończymy współpracy na wdrożeniu strony. Zawsze możesz liczyć na nasze merytoryczne wsparcie.

Strony www Gdańsk - pomoc techniczna

Zobacz przykłady stron www, jakie stworzyliśmy